Yellow Peel – Retises CT

[text_group header=”Yellow Peel” image=”http://www.atelierurody.waw.pl/wp-content/uploads/2016/03/4200e8c9bceac896fa08bf6d7ecd8456_YellowPeelRetisesCT.png” style=”block-16″ image_css=”width:250px;height:200px;”]Intensywna kuracja odmładzająca dla skóry dojrzałej oraz z przedwczesnymi objawami starzenia.
Peeling Retises CT oparty jest na dużym stężeniu retinolu i witaminy C.W jej najbardziej stabilizowanej postaci glukozydu askorbylu działającej depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco i pobudzająco na procesy regeneracji w głębokich warstwach skóry.
Aktywne składniki:
KREM 15% 
KWAS MLEKOWY,5% 
RETINOL
oraz SKŁADNIKI POPRAWIAJĄCE AKTYWNĄ PENETRACJĘ;
AMPUŁKI:
10% 2- GLUKOZYD ASKORBYLU (WITAMINA C).
Intensywna kuracja odmładzająca dla skóry dojrzałej oraz z przedwczesnymi objawami starzenia.

Peeling Retises CT oparty jest na dużym stężeniu retinolu i witaminy C.W jej najbardziej stabilizowanej postaci glukozydu askorbylu działającej depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco i pobudzająco na procesy regeneracji w głębokich warstwach skóry.Zabieg przeznaczony jest dla osób z widocznymi oznakami starzenia, skóry dojrzałej, matowej i z problemami hiperkeratynizacji, fotostarzenia, hiperpigmentacji, melasmy czy rozstępów.Peeling nadaje się na twarz, szyję i dekolt.
Na drugi dzień po zabiegu skóra jest napięta, podrażniona.
Po 3 -4 dniach pojawia się złuszczenie naskórka.
Kuracja doskonała dla kobiet w wieku 35 – 40 lat z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.
W peelingu Retises CT wykorzystuje się witaminę A w postaci retinolu, jako naturalnej substancji regulującej aktywność pobudzonych melanocytów.Powoduje to zmniejszenie i rozjaśnienie plam pigmentacyjnych.

Zabieg usuwa martwe komórki, złuszcza i odblokowuje skórę poprzez normalizację procesu keratynizacji.
Dochodzi do stymulacji proliferacji fibroblastów, co powoduje zwiększanie grubości skóry, zwiększenia poziomu nawilżania skóry na skutek zwiększonej syntezy kwasu hialuronowego, naturalnego czynnika nawilżającego (NMF) oraz kolagenu.

Retinol zawarty w Retises CT, usuwa martwe komórki, odblokowuje pory i pomaga likwidować blizny po trądziku.Retises CT przywraca prawidłowe stężenie witaminy A w skórze, obniżony poprzez negatywny wpływ promieniowania UV.

Skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd, jest wyraźnie wygładzona, nawilżona, odżywiona, pozbawiona plam pigmentacyjnych.
WSKAZANIA DO WYKONANIA PEELINGU:
fotostarzenie
hiperpigmentacja
melasma
rozstępy


PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA PEELINGÓW CHEMICZNYCH TO:
Ciąża i laktacja
Choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
Leczenie pochodnymi wit. A , Differin, Retin A, Izotex co najmniej 1 miesiąc po leczeniu
Skłonność do powstawania keloidów, bliznowców
Przerwana ciągłość skóryŚwieża opalenizna, korzystanie z solarium
Skóra pobudzona, podrażniona
Opryszczka w stanie aktywnym i do tygodnia po wyłagodzeniu zmian
Czynna infekcja (gorączka)


Stosowanie:
Co 2 – 3 tygodnie, przy mocnym złuszczaniu co 1 miesiąc.[/text_group]