Mikrodermabrazja diamentowa

[text_group header=”Mikrodermabrazja diamentowa” image=”http://www.atelierurody.waw.pl/wp-content/uploads/2016/03/e0c29822e53a56629d278bbcb86d9c15_unnamed.jpg” style=”block-3″ image_css=”width:351px;height:156px;left:0.000%;right:auto;top:0.000%;bottom:auto;”]Mikrodermabrazja diamentowa
 jest zabiegiem mechanicznego złuszczania i oczyszczania skóry. Polega na kontrolowanym ścieraniu powierzchni naskórka warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Dzięki usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do wzmożonego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka, skóra staje się gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna. Zabieg ułatwia penetrację substancji czynnych do głębszych warstw naskórka.

Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia.
W zależności od charakteru zmian i pożądanego efektu zaleca się przeprowadzenie serii trzech lub sześciu zabiegów. Docelowa seria dobierana jest indywidualnie po konsultacji kosmetologicznej.
 
Zabieg mikrodermabrazji można łączyć z mezoterapią bezigłową i eksfoliacją za pomocą kwasów owocowych. 

Wskazania:peeling twarzy i ciała,trądzik zaskórnikowy,rozszerzone pory,przebarwienia,drobne zmarszczki,rogowacenie okołomieszkowerozstępy,blizny i bliznowce,zrogowaciały naskórek.


Przeciwwskazania:stany zapalne, zakaźne i alergiczne skóry,trądzik różowaty,opryszczka,nowotwory skóry i znamiona,skłonność do bliznowców.doustna terapia pochodnymi wit. A (Roaccutane, Izotec, Curracne – 6 miesięcy  po zakończeniu leczenia),krioterapia w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

[/text_group]